Eğlenceli bir gündü ve komik bir ilk solo gelenek(video)

26 Ekim 2020 Pazartesi, 09:57

Kıdemli Uçuş Eğitmenleri Kaptan Don Hinayon ve Kaptan Lance Concepcion tarafından 1. Solo Uçuşlar için serbest bırakıldı. İronik bir şekilde, geleneksel 1. Solo Dunking Geleneği, güvenlik amacıyla birer birer sopa atıldı.
Bu videoyu görüntülemek için JavaScript etkinleştirin ve HTML5 video destekleyen bir web tarayıcısına yükseltme düşünün lütfen…

Yaklaşık bir yıl önce bugün, 8 Ekim 2020 tarihli, Leading Edge’s History of a simultaneous 1st Solo in art arda ikilisi Student Pilots Bien Carlo Queipo ve Tom Reuh Tacwigan tarafından bu sabah 8: 00H 4 Ekim 2020 batchmates SP tarafından yeniden canlandırıldı.

Genwil Marquez Ilagan ve SP Ace Humphrey “Huey” San Agustin Gatapia, hemen hemen aynı anda yükselen Kıdemli Uçuş Eğitmenleri Kaptan Don Hinayon ve Kaptan Lance Concepcion tarafından 1. Solo Uçuşlar için serbest bırakıldı. İronik bir şekilde, geleneksel 1. Solo Dunking Geleneği, güvenlik amacıyla birer birer sopa atıldı. Bu arada, SP Huey Gatapia, şu anda Air Asia ile Co-Pilot olan Kaptan Tomi Fernando’nun ilk Solo Uçuş rekorunu, solo uçuştan önceki 8,6 saatine kıyasla 8 uçuş saatinde kırdı.

Bir kez daha, erken uçuş kariyerlerinde ömür boyu bir kez en önemli başarıya ulaşan tekrar eden performans için en son Golf Partisinden iki (2) yepyeni “Tandem’de 1. Solist” i tebrik ediyoruz, “1. Tekli Uçuş”. Gerçekten unutulmaz! Mutlu Uçuşlar ve her zaman GÜVENLİ Uçuşlar yaşayın! Tanrı kutsasın! ŞEREFLER !!!

kaynak: gökyüzühaberci

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.