Hüseyin Keskin Daire Başkanlarından bilgi aldı

Daha önce Diyarbakır ve Trabzon’da yapılan DHMİ Bölge Koordinasyon Toplantılarının üçüncüsü, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin başkanlığında DHMİ Esenboğa Havalimanı Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İlgili Daire Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıya İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Adana ve Gaziantep Başmüdürleri ile Ağrı Ahmed-i Hani, Hatay, Iğdır Şehit Bülent Aydın, Gazipaşa Alanya, Kahramanmaraş, Kars Harakani, Kayseri, Kapadokya, Konya, Kastamonu ve Zonguldak Çaycuma Havalimanı Müdürleri katıldı.

Havalimanlarında yürütülen projelerin incelenerek yeni çözümlerin üretildiği toplantının açılış konuşmasını yapan DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin şöyle dedi:

“Daha önce tüm havalimanlarının katılımıyla yılda bir kez düzenlenen bu toplantıları bölgesel hale getirdik, bu şekilde daha faydalı olduğunu gördük. Bu toplantılarda, milletin emaneti bu kurum, bu tesisler için bir araya geliyoruz, sorunları hep beraber çözmeye çalışıyoruz. Havalimanlarımızdaki problemler ne ise bunları çözelim. Burada söz sizin, siz konuşacaksınız biz dinleyeceğiz. En mühim beş konunuzu, önce şehrinizle sonra havacılıkla ilgili tekliflerinizi dinlemekten büyük memnuniyet duyacağız.”

Keskin’in konuşmasının ardından söz alan havalimanı Başmüdür ve Müdürleri devam eden ve planlanan işler konusunda bilgi sunup, çözümlenmesi gereken konuları dile getirdiler.

Keskin’in konuyla ilgili olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

İstanbul Atatürk, Ankara, Adana ve Gaziantep Başmüdürleri ile Ağrı, Hatay, Iğdır, Gazipaşa, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kapadokya, Konya, Kastamonu ve Zonguldak Havalimanları müdürlerinin katılımıyla bölge koordinasyon toplantılarının üçüncüsü Esenboğa Havalimanında yapıldı.

kaynak:gokyuzuhaberci

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.