istegelsin ve Pegasus’tan sevindiren işbirliği

Sağlığımız için şu an evdeyiz ama aklımız bu süreç bitince gideceğimiz, gezeceğimiz yerlerde. Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin’in Pegasus ile yaptığı işbirliğiyle kullanıcılar, evde otururken kazanıyor! Pegasus BolBol üyesi olan istegelsin kullanıcıları yaptıkları alışverişlerden puan kazanıyor, bu puanları daha sonra seyahatlerinde kullanıyor.

Sağlığımız için vaktimizi evde geçirmemiz gereken şu günlerde herkesin aklında her şey normale döndüğünde neler yapacakları oluyor. Bunlardan biri de görmeyi istedikleri yerlere gitmek, yeni yerler gezmek… istegelsin, Pegasus ile yaptığı işbirliğiyle şimdi evde oturanlara puan kazandırıyor. Pegasus BolBol üyesi olan istegelsin kullanıcıları şimdi evde kalıyor, topladıkları puanlarla sonra geziyor. Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin, Pegasus ile yaptığı işbirliğiyle kullanıcılarına puan kazandırıyor. istegelsin’den alışveriş yapanlar, sepet sayfasına geldiklerinde Pegasus BolPuan Kazan seçeneğini görüyor. Kutucuğu işaretleyen kullanıcılar, sonraki tüm alışverişlerinde puan kazanmaya başlıyor. Kazanılan puanlar, kullanıcıların Pegasus hesaplarına yansıyor. Her 2 TL’lik alışverişte 1 BolPuan kazandıran kampanyada kazanılan puanlar, teslimat ücreti ve poşet ücreti dışında bırakılarak indirimleri düşmüş sepet net tutarı üzerinden hesaplanıyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, istegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekiyor.

kaynak:gokyuzuhaberci

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.