PODCAST: Cincinnati / Northern Kentucky Uluslararası Havaalanı (CVG) İcra Kurulu Başkanı Brian Cobb, Havacılık İnovasyonunun Evrimini Tartışıyor

Yeni bir on yıla girerken, Bugün Bağlı Havacılık editör ekibi, 2019 için önemli kilometre taşları hakkında bakış açılarını elde etmek için bir dizi endüstri uzmanıyla görüşüyor ve bağlı ekosistem için tahminleriyle 2020’ye bakıyor. Bu podcast’te Cincinnati / Northern Kentucky Uluslararası Havaalanı (CVG) Baş İcra Müdürü Brian Cobb, 2020 yılında sektörü şekillendirecek yenilikler ve daha pek çok konu hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.

Cobb, “CVG’de IoT, yapay zeka, kablosuz bağlantı, otonom araçlar ve biyometriklerin 2019’da yürürlüğe girdiğini görüyoruz” dedi. “Genel olarak, yapay zekanın en ilgi çekici olduğunu söyleyebilirim. Ne kadar hızlı bir şekilde artıyor ve pilot testlerimizin sonuçları, bunun uygulanabilirliğinin tonunu belirleyecek ve havalimanına ve tüm ekosisteme fayda sağlayacak şekilde ilerleyeceğiz. ”

Cobb ayrıca veri paylaşımı ve siber güvenlik sorunları havacılık endüstrisiyle yüzleşiyor – özel veri paylaşım engellerini yıkma ihtiyacını ve havacılık sektörünün nasıl bir siber hedef olduğunu gösteriyor.

“Artık siber sorumlu olacak kadar iyi değil ve kolektif olarak en iyi ayağımızı öne çıkarmak için ortaklıklara bakmamız gerekiyor,” diye ekledi Cobb. “Dünya tüketicisi büyük ölçüde havacılığa güveniyor ve bir kırılganlık nedeniyle çarkta çarkın dişlisi olamayız. Havacılığın o hain unsur için çekici bir hedef olduğunu biliyoruz. ”

CVG Örnek Olay İncelemesini Okuyun

İleride, Cobb biyometri ve bulut bilişimin havacılık endüstrisini nasıl dönüştürdüğünü tartıştı ve her ikisi de 2020’de ağır bir şekilde oyuna girecek.

Cobb, “Ayak biyometri ve yüz tanıma konusunda atasözü gazına koyuluyor” diye ekledi. “Ayrıca, bulut bilişime geçemeyiz. Madeni asla hiç umursamadığımız şekilde verilandırmak için çok fazla fırsat sunuyor. Bulut bilişim ileri teknolojinin sadece endüstrimiz için değil, aynı zamanda daha iyisi için de faydalanmasına yardımcı olabilir. ”

Aşağıdaki podcast’in tamamını dinleyin:

kaynak: connectedaviationtoday

Yorumla:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.