United, Coronavirus ile Geliştirilmiş Hijyen Prosedürlerinin Kaybolmayacağını Söyledi


Birleşmiş Havayolları koronavirüs pandemisi boyunca operasyonları boyunca çeşitli hijyen önlemleri sunmaktadır. Küresel sağlık krizi bittikten sonra bile, Chicago merkezli taşıyıcı bu uygulamalara devam etmeye kararlı.

Birleşik uçak pist getty görüntüleri
United iyi alışkanlıklar sergiliyor. Fotoğraf: Getty Images

Hangi girişimler mevcut?

Perşembe günü yapılan sanal konferans görüşmesinde, yeni atanan CEO Scott Kirby firmasının proaktif yaklaşımından bahsetti. Virüs salgınının arkasında şirket genelinde birkaç vardiya olacak. Bununla birlikte, olumlu değişikliklerden biri, temizliğe sürekli vurgu yapılması olacaktır.

İle birlikte ücretsiz yüz maskeleri, ve kendi el dezenfektanı üretimi, operatör aşağıdaki önlemleri almıştır:

  • Geliştirilmiş kabin sanitasyonu – elektrostatik püskürtme, gelen tüm uzun mesafeli uluslararası uçuşlarda temizlik prosedürlerine ve operatörün ABD merkezlerindeki gece boyunca uçaklara entegre edildi.
  • Gemide daha az temas – mevcut gıda işlemlerini değiştirerek ve uçak içi öğelerin geçici olarak kaldırılmasıyla temas noktalarının en aza indirilmesi.
  • En gelişmiş sirkülasyon sistemleri – bunlar havadaki partiküllerin% 99,7’sine kadar çıkar.
  • Havaalanında sosyal mesafe – teması en aza indirirken, yakın zamanda kilit etkileşim noktalarında hapşırma nöbetçileri olacaktır.
United Airlines personel maskesi
United eski üniformaları yüz maskelerine dönüştürüyor. Fotoğraf: United Airlines

Bu sadece bir trend değil

Bu uygulamaların devamı konusunda Kirby, hijyen konusunda kalıcı bir odaklanacağını söyledi. Simple Flying’in katıldığı konferans görüşmesinde şunları söyledi.

“Bence kalıcı bir değişiklik olacak şeylerden biri güvenlik, temizlik, hijyen, uçakta. Diyelim ki bir aşıya katıldık ve artık kimse COVID-19 için endişelenmiyor, bu hayatımızın geri kalanında hepimizle yaşayacak. ”

Niyetini göstermek

Kirby, bir uçuşta yolcular genellikle altı metre aralarında olamasalar da, bir uçak ortamının inanılmaz derecede güvenli olduğunu söylemeye devam etti. United, uçaklarında iki ila üç dakikada bir HEPA filtreleri üzerinden hava sirkülasyonu yapıyor. İnsanların, bunun gerçekleştiği yerde birbirlerinin etrafında olacağı başka bir yer bilmediğini de sözlerine ekledi.

Birleşik Havayolları uçak park
Taşıyıcının uçaklarının çoğu sağlık krizinin ortasında yerde kalıyor. Fotoğraf: Getty Images

Ayrıca, gemide maske takmak zorunludur. Bu nedenle, insanların yüksek sesle konuştuğu bir süper serpme ortamı değildir. Ek olarak, operatör antimikrobiyal kaplamaların uygulanması üzerinde çalışmaktadır. Bunlar birkaç yüzeye uygulanabilir ve üzerlerine düştüklerinde mikropları ve virüsleri öldürürlerdi.

Bu nedenle, Birleşik uçakta güvenli bir alan yarattığından ve bu alanın yaratmaya devam edeceğinden emin. Bu sadece şimdilik değil, bu alışkanlıklar COVID-19 krizinden sonra bile sürecek.

United, şu anda müşterilere% 70’in üzerinde dolu olabilecek bir uçakta olup olmadıklarını söylüyor. Bu durumda, yolcular uçuş değiştirme, seyahat kredisine dönüştürme veya istedikleri takdirde hiç seyahat etmeme esnekliğine sahiptir.

Bununla birlikte, hava filtreleri, temizlik prosedürleri ve United’ın kabin güvenliği konusunda odaklandığı maskelerin yıpranmasıdır. Toplamda, bu üç süreç bir uçağın güvenliğini sağlamak için hayati önem taşıyacaktır.

United’ın hijyen önlemleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hava yolunun pandemi bittikten sonra uygulamaya devam edeceğini görmekten memnun musunuz? Yorum bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin.kaynak: simpleflying.com

Yorumla:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.